Our Mission

خانه ای امن و زیبا با محصولات چوب ماک
داســــتان مــــــا
Our Story

محسن افشاریان در کودکی در کنار پدرش غیاثعلی مشغول آموزش نجاری بود.
در همان کودکی هم بعد از مدرسه همراه پدرش به کارگاه می رفت و بعد از گذراندن نوجوانی و خلق چند اثر کوچک برای خود و مدرسه، هدف اینکه استاد این رشته شود در ذهنش جوانه زد.
محسن افشاریان در 15 سالگی با کار کردن کنار چندین استاد زبردست حدودی وارد این کار شد.
محسن، در شرکت های معروفی در چندین استان کشور فعالیت کرد و در برخی از شرکت ها مسئولیت مدیریت پرسنل را به عهده داشت.
آقای افشاریان پس از 12 سال کارگری به صورت ماهیانه تصمیم به تاسیس این سایت گرفت و به دلیل علاقه ی زیادی که به تجهیزات و برندهای مختلف که در سراسر دنیا در این شغل وجود دارد داشت، این ایده به ذهنش رسید تا خدمات را به صورت آنلاین به مردم عزیز ارائه دهد.

محسن افشاریان
هدف Goal

سایت وود ماک از سال ۹۸ کار خود را در حوزه ساخت دکور و تزیینات و اکسسوری های مورد نیاز منازل و ادارات با کیفیت آغاز کرد.
این سایت قبل از شروع به کار فروش اینترنتی به‌صورت رودررو با مشتری ارتباط برقرار می نمود و کار اصلی این مجموعه ساخت کابینت و دکوری طبق نظر و خواست مشتری بود.
تجربه طولانی مؤسسین وود ماک در زمینه چوب و طراحی و ساخت کارهایی چوبی این باور را در آنان تقویت کرد که نیاز به یک راه ارتباط راحت و سهل مشتری برای خرید کالاهای چوبی است و این سایت را راه‌اندازی کردند.
همکاران ما آمادگی کامل برای ساخت و ارسال کالا به تمام نقاط کشور را دارند اما فعلاً از اقلام کوچک و به‌صورت کامل و بدون مونتاژ شروع به کارکرده تا تمام راه‌ها را برای مشتری سهل و آسان کند و در آینده با تمام کالاهای چوب و پرسنل درجه یک در خدمت تمام مردم سرزمینمان خواهیم بود.

ساخت انواع محصولات با برترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود به وسیله افرادی مجرب و حرفه ای
پشتیبانی 24 ساعته آنلاین و همچنین ارائه ضمانت نامه برای تمامی محصولات ارائه شده